Ürün Koruma Sigortası

Gulf Sigorta’dan edinilmesinde kısa ve uzun vadede fayda olan bir poliçe grubu olarak sunulan Ürün Koruma Sigortaları, yine herkesin farklı korunma ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde oluşturuldu.

Teminat Kapsamı

Bu ürün grubunun içinde çok özel teminatlar yer almaktadır. 

  • Uzatılmış Garanti (Ek Garanti): Üretici veya ithalatçı tarafından verilen yasal garanti süresinden sonra geçerli olan ve üründe üretici hatasından kaynaklı olarak meydana gelebilecek mekanik ve işçilik kusurlardan dolayı ürünün onarılması için gerekli işçilik ve parça giderlerinin kapsam dahilinde olduğu bir hizmet programıdır. 

  • Cihaz Sigortası (Kazaen Zarara Uğrama & Hırsızlık Sigortası): Ani ve beklenmedik bir olay neticesinde (Kazaen Zarara Uğrama) sigortalı ürünlerin uğrayacağı zararlar ile hırsızlık hallerini kapsayan bir sigorta ürünüdür. 

  • Anahtar Kaybı: Sigortalının esas ve ikincil konutlarının anahtar ve kilitleri yanında, kendisine ait ya da özel kullanımına sunulmuş araç anahtarlarının çalınması ya da kaybolması durumunda anahtar yenileme/kilit değişimi masrafları karşılanmaktadır.

  • Satın Alma Güvencesi (Alışveriş Sigortası): Bedeli tamamen ödeme kartından ödenmiş olan malın satın alınan tarihten sonraki poliçede belirtilen gün içindeki hırsızlık ve kazaya bağlı hasarı karşılanmaktadır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ