Özel Sağlık Sigortası

İster çalışan ister çalışmayan kişilerin belirli ölçülerde sağlık sigortası bulunur. Peki Ankara, Polatlı Çelikörs Sigorta Özel Sağlık Sigortası nedir, neleri kapsar? Devlet tarafından gerçekleştirilen sağlık sigortaları bireylerin belirli oranda sağlık sorunlarına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple birçok vatandaş özel sağlık sigortalarını tercih eder olmuştur.

Tamamen kişiye özel olan ve hastalık ya da kaza gibi durumlarda meydana gelecek her tür sağlık giderlerinin karşılanması için planlanan sigorta türüne özel sağlık sigortası denilmektedir. Belirlenen limitler dahilinde sigorta poliçesinde belirlenen risklere karşı sigorta yaptıran kişiyi güvence altına alır. Özel sağlık sigortalarındaki en önemli ve püf nokta hiç kuşkusuz sigorta poliçesinin genel ve özel şartlarıdır.

Bu yüzden poliçede yer alan genel ve özel şartlar özellikle incelenmeli kendinize uygun olacak şekilde planlanmalıdır. Ankara, Polatlı Çelikörs Sigorta Özel Sağlık Sigortası sizlere dilediğiniz hastanede dilediğiniz doktora muayene olma imkanı sunmaktadır. Ankara, Polatlı Çelikörs Sigorta Özel Sağlık Sigortası, sizlere sigorta poliçenizin kapsamına göre geçirmiş olduğunuz rahatsızlıklar ya da kazalarda ayakta veya yatakta tedavi masraflarınızın karşılanmasını taahhüt eder.

Hem de bu taahhüdünü poliçe de belirtilmiş ise hem yurt içinde hem de yurt dışında taahhüt eder. Yani dünyanın neresine giderseniz gidin Ankara, Polatlı Çelikörs Sigorta Özel Sağlık Sigortası yanınızda olacaktır. Özel sağlık sigortası kapsamında tedavileriniz ayakta tedavi ve yatakta tedavi olmak üzere iki türden oluşur. Karşılanan tedavi masrafları ise sizin poliçenizdeki özel şartlara ve taahhütlere göre değişir.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ